S.S.S


SİZİN YERİNİZİ ALAMAYIZ AMA SİZİ DE ARATMAYIZ.

Kendi başına vakit geçirip sosyalleşmekle pek ilgilenmeyen kedi dostlarımız için de çözüm sunuyoruz. Onları strelizasyon işlemi tamamlandıktan sonra diğer kedilerden ayrı bir yerde, 2 – 3 saat kadar tek başına vakit geçirmesini sağlıyoruz. Özgür ruhlar için de çözümlerimiz var. ;)

24 saat hizmet veriyoruz. 09:00’da Check in ve 19:00’da Check out işlemleriniz yapılıyor. Ancak eğer çıkışı 14:00’dan sonra yapılırsa +1 gün daha konaklama bedeli alınıyor.

Otelimiz 24 saat açık olsa da giriş çıkış saatleri hassasiyet gösterilmesi bizim için önemli. Çünkü küçük dostlarımızın her an sağlıklı bir ortamda bulunmaları için otelimiz her gün temizleniyor.

Sterilizasyon işlemleri ise ancak check out yapıldıktan sonra gerçekleştiriliyor. Çok fazla patili misafir dostumuz olduğu için de bu işlemleri aksatmadan yapmamız onları hijyenik bir ortamda rahat ettirmek için gerekli.

Koşuyolu’nda müstakil bir villada onların rahatça konaklaması için her şeyi yapıyoruz. Kedi dostlarımızı villanın üst katında, kopek dostlarımızı ise alt katında ağırlıyoruz. Her iki taraf için de özel alanların varlığına önem gösteriyoruz.

Kedi dostlarımızın özgür ruhlarını da kısıtlamıyoruz. Kendi istedikleri şekilde davranmaya uygun olan doğaları için alan sağlıyoruz. Sahibinin ya da kendisinin tercihine gore dilerse kendi alanında dilerse de ortak alanlarda keyfine bakabilir. 

Gün içerisinde açık alanımızda çok fazla vakit geçirmelerine rağmen; sabah, öğlen ve akşam 30'ar dakikalık yürüyüşlerimizi aksatmıyoruz. 

Yavrular hırçın ya da çekingen olsalar da, sabırla traşlarını bitiriyoruz ve asla anestezi kullanmıyoruz.

Bu tamamen sizin tercihinize bağlı. Dostlarımızı kendiniz de bizlere teslim edebilirsiniz, makul bir miktar karşılığında transfer hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Sizin için hangizi uygunsa, biz o yönde hareket ederiz.

Evet. Dostlarını merak eden sahipler için 24 saat ulaşabilecekleri bir telefon numaramız var.  Otelimizde bulunan kamera sistemini güvenlik amaçlı kullanıyor olsak da sahiplerin istemesi halinde FaceTime ile arayıp sevenleri kavuşturuyoruz. İstediğiniz zaman, minik dostunuzla görüntülü görüşebiliyorsunuz.

Tel No: 0532 451 46 91

Hayır, veteriner hekimimiz otelimizde konaklayan dostlarımız için hizmet veriyor. Bulunduğu süre boyunca konaklayan yavruların rutin sağlık kontrollerini yapıyor. Onun dışında, gün içerisinde sağlık kontrolü, aşı vb. ihtiyaçlar için gelen dostlarımıza hizmet vermiyor.

Her şeyden once güvenilirlik ilkesinden şaşmıyoruz. Gerekli belgeleri tamamlamadan, zorunlu izinlerini almadan işletme mantığıyla pet oteli açan çok fazla kişi veya kurum var. Buna karşılık Loft Pet House Belediye ve Tarım Bakanlığından onaylı ruhsatları ile yoluna devam ediyor. Bir pet otelin açılması için gerekli olan tüm yasal işlemleri eksiksiz ve legal yoldan tamamlamış bulunuyor. Ayrıntılı bilgi için sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz.

Dostlarınız için her şey Loft'da!

Küçük dostlarımızı çok seviyoruz ve İşimizi onlar için yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yer Ayırt
Yükleniyor...

Rezervasyon Yap